Connect with us

Hi, what are you looking for?

Dakaras

ŠEŠTASIS ETAPAS: FANTASTIŠKAS V. ŽALOS TEMPAS (GYVAI)

Pagaliau! Pirmą kartą šiais metais lietuviškas automobilių klasės ekipažas bendroje įskaitoje įžengia į greičiausiųjų pilotų dešimtuką. Nuostabiai etapą įveikęs Vaidotas Žala – šiandien atkanda geroką porcijos laiką iš savo konkurentų ir bendroje kyla į 10-ąją vietą!

Šios dienos etape Vaidoto ir Paulo duetas atkabino laiko iš šių, prieš etapą, aukščiau buvusių varžovų: Jakubo Przygonskio (+05:24), M. Serradori (08:28), V. Vasilyev (13:39) bei S. Halpern (14:47)


Žvilgterėkime į Vaidoto Žalos konkurentų, iš greičiausiųjų dešimtuko, laikus šiame etape: V. Vasilyevui WP8 vežama: +14:21 min. (atsilikimas bendroje prieš šį etapą buvo 1 val ir 3 minutės).

M. Serradori prieš etapą prieš lietuvį turėjo 2:51 min. pranašumą, šiandien kol kas Vaidotas veža savo varžovui – 08:58 min.

Atnaujinta 10:40 val.: Vaidotas fiksuoja laiką WP8 – laikas stabilus, Serradoriui vežama 09:58 min! O „Teltonika Racing“ šiame etape išsilaiko dešimtuke greičiausiųjų!

Atnaujinta 10:30 val.: Arūnas Gelažninkas finiše. Šiandien motociklų klasėje etapas buvo atšauktas, arba kitaip tariant stabdomas po pirmųjų 101 km.: Arūnas susidaro įspūdis, jog šiandien – itin pavojingoje trasoje kiek prisisaugo, vienišių klasėje į priekį praleidžiami Melot ir Moore’as. Tiesa, pagrindinis konkurentas – susiduria su bėdomis ir šiandien lietuviui pralaimi daugiau nei 30 minučių.

Atnaujinta 10:10 val.: Vaidotas Žala, spėjam, jog supratęs, kad dešimtukas visai ant nosies ir su vyrukais galima kovoti ne tik važiuojant stabiliai, bet ir pridedant tempo – šiandien lekia fantastiniu tempu.

Ekipažo laikas kol kas 7-tas, Serradoriui vežame 6 minutes!

Atnaujinta 10:00 val.: Rokas Baciuška taip pat atrodo vis labiau apsipranta ir suprantu dykumų specifiką. Šiandien lietuvis nusprendė šiek tiek spustelėti, tai WP3 davė rezultatų – antras geriausias laikas, tačiau… spaudimas turi būti pamatuotas, o tą geriausiai paaiškinti galėtų kiek labiau patyręs ir šilto bei šalto matęs Vaidotas Žala.

Rokas praranda kiek daugiau nei 3 minutes bei stojasi į sau šiame Dakare labiau įprastą – 6-ąją poziciją.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Taip pat skaitykite:

Krepšinis

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vėl laukia įvairūs iššūkiai. 2022-aisiais lietuviai stos į kovas ne tik Europos krepšinio čempionate, tačiau taip pat užbaiginės atranką į...

Krepšinis

Kauno „Žalgiris“ – pajėgiausias Lietuvos krepšinio komanda, žaidžianti stipriausiame Europoje krepšinio turnyre. Aistruoliai Lietuvoje įprato matyti kauniečius konkurencingus, keliančius sau rimtus tikslus Eurolygoje, tad...

Dakaras

Vakar vykęs prologas suskirstė visus lenktynininkus į starto pozicijas, tačiau tikrasis Dakaras prasideda šiandien, kai dalyvių prieš akis laukia 333 km greičio ruože. Pirmieji...

Kovų menai

DOVYDO RIMKAUS DEBIUTAS “ONE FC” Dovydas Rimkus „ONE FC“ organizacijoje atsidaro pergalingai. Lietuvis trijų raundų kovoje nugali kiną Zhang Chunyu. Pirmąjį raundą tikėtina, jog...