Connect with us

Hi, what are you looking for?

Dakaras

ŠEŠTASIS ETAPAS: FANTASTIŠKAS V. ŽALOS TEMPAS (GYVAI)

Pagaliau! Pirmą kartą šiais metais lietuviškas automobilių klasės ekipažas bendroje įskaitoje įžengia į greičiausiųjų pilotų dešimtuką. Nuostabiai etapą įveikęs Vaidotas Žala – šiandien atkanda geroką porcijos laiką iš savo konkurentų ir bendroje kyla į 10-ąją vietą!

Šios dienos etape Vaidoto ir Paulo duetas atkabino laiko iš šių, prieš etapą, aukščiau buvusių varžovų: Jakubo Przygonskio (+05:24), M. Serradori (08:28), V. Vasilyev (13:39) bei S. Halpern (14:47)


Žvilgterėkime į Vaidoto Žalos konkurentų, iš greičiausiųjų dešimtuko, laikus šiame etape: V. Vasilyevui WP8 vežama: +14:21 min. (atsilikimas bendroje prieš šį etapą buvo 1 val ir 3 minutės).

M. Serradori prieš etapą prieš lietuvį turėjo 2:51 min. pranašumą, šiandien kol kas Vaidotas veža savo varžovui – 08:58 min.

Atnaujinta 10:40 val.: Vaidotas fiksuoja laiką WP8 – laikas stabilus, Serradoriui vežama 09:58 min! O „Teltonika Racing“ šiame etape išsilaiko dešimtuke greičiausiųjų!

Atnaujinta 10:30 val.: Arūnas Gelažninkas finiše. Šiandien motociklų klasėje etapas buvo atšauktas, arba kitaip tariant stabdomas po pirmųjų 101 km.: Arūnas susidaro įspūdis, jog šiandien – itin pavojingoje trasoje kiek prisisaugo, vienišių klasėje į priekį praleidžiami Melot ir Moore’as. Tiesa, pagrindinis konkurentas – susiduria su bėdomis ir šiandien lietuviui pralaimi daugiau nei 30 minučių.

Atnaujinta 10:10 val.: Vaidotas Žala, spėjam, jog supratęs, kad dešimtukas visai ant nosies ir su vyrukais galima kovoti ne tik važiuojant stabiliai, bet ir pridedant tempo – šiandien lekia fantastiniu tempu.

Ekipažo laikas kol kas 7-tas, Serradoriui vežame 6 minutes!

Atnaujinta 10:00 val.: Rokas Baciuška taip pat atrodo vis labiau apsipranta ir suprantu dykumų specifiką. Šiandien lietuvis nusprendė šiek tiek spustelėti, tai WP3 davė rezultatų – antras geriausias laikas, tačiau… spaudimas turi būti pamatuotas, o tą geriausiai paaiškinti galėtų kiek labiau patyręs ir šilto bei šalto matęs Vaidotas Žala.

Rokas praranda kiek daugiau nei 3 minutes bei stojasi į sau šiame Dakare labiau įprastą – 6-ąją poziciją.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Taip pat skaitykite:

Krepšinis

2023-iaisiais metais krepšinio aistruolių laukia didelis įvykis – Pasaulio krepšinio čempionatas 2023 m. kuris rupgjūčio 25 – rugsėjo 10 d. vyks trijose valstybėse: Filipinuose,...

Krepšinis

Kauno „Žalgirio“ ekipa prieš 2022/2023 metų sezoną nebeturėjo didelės erdvės klysti, tad „Žalgirio“ naujokai, atlyginimai, kontraktai žaidėjams turėjo būti sudėlioti – aukščiausiu lygiu, Komandos...

Dakaras

Benediktas – finiše. Lyderiui pralaimėta 22:23 min., toks laikas turėtų leisti Benui išlikti TOP20-uke. Atnaujinta 13:30 val.: Vaidotas Žala – finiše, paskutinėje atkarpoje prarasta...

Kovų menai

DOVYDO RIMKAUS DEBIUTAS “ONE FC” Dovydas Rimkus „ONE FC“ organizacijoje atsidaro pergalingai. Lietuvis trijų raundų kovoje nugali kiną Zhang Chunyu. Pirmąjį raundą tikėtina, jog...