Connect with us

Hi, what are you looking for?

Krepšinis

KAUNO KOMANDOS SUDĖTIS 2023: ŽALGIRIO NAUJOKAI, ATLYGINIMAI, KONTRAKTAI

Žalgirio naujokai atlyginimai kontraktai

Kauno „Žalgirio“ ekipa prieš 2022/2023 metų sezoną nebeturėjo didelės erdvės klysti, tad „Žalgirio“ naujokai, atlyginimai, kontraktai žaidėjams turėjo būti sudėlioti – aukščiausiu lygiu, Komandos aistruolių viltys bei po įspūdingų sezonų su Šarūnu Jasikevičiumi – buvo išaugę iki turbūt anksčiau jau seniai neregėtų aukštumų.

Pirmasis Martino Schillerio sezonas ir Pauliaus Motiejūno eksperimentas perstatyti ekipos valdymą, kaip vėliau parodė laikas, dar buvo ganėtinai sėkmingas. Ant senojo „Žalgirio“ ir toliau važiavę kauniečiai žaidė solidžiai. Ekipoje rungtyniavo Walkupas, Grigonis, Jokubaitis – visi perimetro žaidėjai, gerai žinantys sistemą ir kaip ji turėtų veikti.

Bėdos prasidėjo dar po vienerių metų, žaidėjai – iškeliavo, teko rinkti naują sudėtį, o tada ir prasidėjo bėdos . Janis Strelnieks, Tai Webster, Zoran Dragič, Emanuelis Mudiay, Nielsas Giffey, vis dar itin neaiški Mareko Blaževič situacija turint tokią krepšininkų puokštę buvo galima nuspėti, jog švelniai tariant – lengva nebus.

Žalgirio situacija 21/22 metų Eurolygos sezone

Komanda krito į duobę, galiausiai nesugebėta laimėti ir LKL‘o, pusfinalyje pralaimėjus Lietkabeliui komanda tenkinosi Lietuvos krepšinio lygos bronzos medaliais.

Kazys Maksvytis sezono pabaigoje buvo įmestas į ugnį, kuriai užgesinti nebuvo pasiruošęs tiek vandens, kiek jo tuomet reikėjo. Problemos prasitęsė. Nauja komandos komplektacija ir sezono startas, po ne itin gero Kazio pasirodymo už rinktinės vairo – kėlė klausimų.

Tačiau šių metų „Žalgiris“ jau yra gerokai kitoks mechanizmas: neįtikėtinai pataikytas Tel Avivo „Maccabi“ rolinio žaidėjo Keenano Evanso pasirašymas, Edgaro Ulanovo lyderystė prie Kazio, dėl kamuolių po krepšiais puikiai besikaunantys bokštai Kevarius Hayes ir Rolands Šmits. Pridedame save Eurolygoje išbandantį ir tą sėkmingai darantį Arną Butkevičių ir gauname kolektyvą, kuris kaunasi su bet kuriuo varžovu Eurolygoje.

O pilnutėlė Kauno „Žalgirio“ arena, visose Eurolygos namų rungtynėse, išskyrus pirmąjį sezono mačą – įrodo tai, jog fanai patikėjo šiuo projektu, komanda susilipdė ir žmonės vėl plūsta į areną palaikyti savo mėgiamos ekipos.

Žalgirio naujokai atlyginimai kontraktai: štai kas domina jų palaikomos ekipos gerbėjus, kadangi kiekvienas ekipą myltintis aistruolis nenori, jog ši sėkminga serija nutrūktų. Tęstintumas – svarbu, o jį išlaikyti, neturint neribotų finansinių galimybių labai sudėtinga, tad žaidėjų pasirašymas čia labai svarbus.

„Žalgirio“ sudėtis 2022/2023 m.

ŽaidėjasKontrakto galiojimo pabaiga
Lukas Lekavičius2025 m. birželis
Keenanas Evansas2024 m. birželis
Edgaras Ulanovas2024 m. birželis
Mantas Kalnietis2023 m. birželis
Tomas Dimša2023 m. birželis
Dovydas Giedraitis2025 m. birželis (+2)
Arnas Butkevičius2024 m. birželis
Tyler Cavanaugh2023 m. birželis
Ignas Brazdeikis2023 m. birželis (+1 su NBA išėjimu)
Rolands Šmits2024 m. birželis
Kevariusas Hayesas2024 m. birželis
Laurynas Birutis2024 m. birželis
Karolis Lukošiūnas2023 m. birželis

Paruošėme informacija apie tai, kas labiausiai domina krepšinio aistruolius Lietuvoje: „Žalgirio“ naujokai, kontraktai, atlyginimai. O šios „Žalgirio“ komandos rekordinės tritaškių liūties į ALBA krepšį turbūt nepamirš joks arenoje buvęs sirgalius.

SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Žalgirio komandos sudėtis 2022/2023 m. sezone:
Vidurio puolėjai: Kevariusas Hayes, Laurynas Birutis
Sunkieji kraštai: Tyler Cavanaugh, Rolands Šmits, A. Polonara
Lengvieji kraštai: Edgaras Ulanovas, Arnas Butkevičius
Atakuojantys gynėjai: Ignas Brazdeikis, Tomas Dimša, D. Giedraitis
Įžaidėjai: I. Tayloras , L. Lekavičius, K. Evansas, M.Kalnietis

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Taip pat skaitykite:

Krepšinis

2023-iaisiais metais krepšinio aistruolių laukia didelis įvykis – Pasaulio krepšinio čempionatas 2023 m. kuris rupgjūčio 25 – rugsėjo 10 d. vyks trijose valstybėse: Filipinuose,...

Kovų menai

DOVYDO RIMKAUS DEBIUTAS “ONE FC” Dovydas Rimkus „ONE FC“ organizacijoje atsidaro pergalingai. Lietuvis trijų raundų kovoje nugali kiną Zhang Chunyu. Pirmąjį raundą tikėtina, jog...

Dakaras

Vakar vykęs prologas suskirstė visus lenktynininkus į starto pozicijas, tačiau tikrasis Dakaras prasideda šiandien, kai dalyvių prieš akis laukia 333 km greičio ruože. Pirmieji...

Dakaras

Benediktas – finiše. Lyderiui pralaimėta 22:23 min., toks laikas turėtų leisti Benui išlikti TOP20-uke. Atnaujinta 13:30 val.: Vaidotas Žala – finiše, paskutinėje atkarpoje prarasta...