Connect with us

Hi, what are you looking for?

Krepšinis

„Žalgirio“ komandos sudėtis 2021 m.: dominantys žaidėjai, atlyginimai, biudžetas

Lino Žemgulio nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komandos laukia sunkus tarpsezonis, 2021-2022 m. sezone Lietuvos čempionai turėtų būti pasikeitę iš esmės. Iki šio sezono pabaigos „Žalgiris“ vis dar gyveno post-Jasikevičiaus eroje, kai didžioji dalis žaidėjų buvo surinkti būtent Šaro inciatyva, ši vasara – kitokia, tai pirmas kartas, kai Paulius Motiejūnas ir Martinas Schilleris turės komplektuoti ekipos sudėtį patys, be Katalonijoje savo uždavinius sprendžiančio Šarūno Jasikevičiaus.

Vasara kitokia ir todėl, jog ekipos finansinė kreivė – kiekvieną sezoną tik kilusi į viršų – šį kartą leidžiasi žemyn, pasaulį krėtusi pandeminė situacija gerokai palietė Kauno „Žalgirį“, o tai – visą sezoną be žiūrovų pražaidusiai ekipai didžiulis niuksas, kuris nepasiunčia į nokautą, tačiau ringo teisėjas jau fiksuotų lengvą nokdauną.

🔝 🔝 🔝 Manto Kalniečio situacija // spausti ant nuotr.

„Žalgirio“ sudėtis

Komandos komplektacija 2021/2022 m. sezonui

Paulius Motiejūnas duodamas interviu LRT studijoje teigė jog komandos kompektacija šią vasarą keisis iš esmės, „Žalgiris“ yra priverstas vėlinti komplektacijos darbus, laukti kol dideji klubai išsirinks jiems tinkamus variantus ir tik tada judinti rinką, priežastis paprasta – finansinis aspektas.

Būtent dėl finansinio niuanso – „Žalgiris“ šią vasarą žvelgs ne ant Eurolygos slenksčio esančius ir Europoje jau rungtyniavusius bei su europietišku krepšiniu susipažinusius bei laiko patikrintus variantus, o žvelgs į už Atlanto esančių bei NBA slenksčio neperžengsiančius krepšininkus.

Rizika, tačiau jeigu nerizikuosi išlikti konkurencingam rinkoje – galimybių beveik nėra. „Žalgiris“ stiprina komandą aukštaūgiais, gerai pažįstamai Martinui Schilleriui. (Nielso Giffey pasirašymas). / Tyleris Cavanaugh „Žalgiris“.

Išvykimai

Rokas Jokūbaitis – „Barcelona“ / Thomas Walkupas – „Olympiacos“ / Nigel Hayes – bandys grįžti į NBA / Marius Grigonis – Maskvos CKSA. Tikėtina, jog komandoje neliks ir Augustine’o Rubbito, Steve’o Vasturios bei Patricio Garino.

Naujokai

Jau kalbėjome apie Nielsą Giffey bei Tylerį Cavanaugh. „Žalgiriui“ teks gerokai pasukti galvą, siekiant užpildyti atsivėrusią skylę – gynėjų grandyje, kur ekipa neteko trijų pagrindinių savo žaidėjų – Roko, Mariaus bei Thomaso. Vis garsiau girdimos kalbos apie, tai jog „Žalgiris“ mėgins į ekipą susigrąžinti gerai žinomus veidus: Mantą Kalnietį, prie šio dueto pridedant Luką Lekavičių – įžaidėjų/kūrėjų grandis po truputėlį pildytųsi. Į Kauno „Žalgirio“ ekipą grįžta ir vienerius metus Turkijoje praleidęs ir sezono pabaigą dėl patirtos taumos praleisti turėjęs Edgaras Ulanovas.

Žalgirio komandos sudėtis

PG: Emanuel Mudiay, Mantas Kalnietis, Lukas Lekavičius
SG: Janis Strelnieks, Artūras Milaknis, Karolis Lukošiūnas
SF: Edgaras Ulanovas, Nielsas Giffey
PF: Tyler Cavanaugh, Paulius Jankūnas
C: Joffrey Louvergne, Josh Nebo, Marek Blaževič.

Nereikėtų pamiršti ir Tomo Dimšos pavardės, kuris vis dar priklauso „Žalgiriui“, tačiau šį sezoną reziduoja Ispanijoje, o 21/22′ sezone bus skolinamas Italijos ekipai.

Apie „Žalgirio“ ekipos pirmieji sužinokite čia:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Taip pat skaitykite:

Dakaras

Vakar vykęs prologas suskirstė visus lenktynininkus į starto pozicijas, tačiau tikrasis Dakaras prasideda šiandien, kai dalyvių prieš akis laukia 333 km greičio ruože. Pirmieji...

Kovų menai

DOVYDO RIMKAUS DEBIUTAS “ONE FC” Dovydas Rimkus „ONE FC“ organizacijoje atsidaro pergalingai. Lietuvis trijų raundų kovoje nugali kiną Zhang Chunyu. Pirmąjį raundą tikėtina, jog...

Kovų menai

Eimantas Stanionis per ketverius metus pasiekė tai, ko tikisi kiekvienas profesionalus atletas – galimybę kautis dėl aukščiausiojo trofėjaus, šiuo atveju – čempiono diržo. Lietuvis...

Dakaras

Benediktas – finiše. Lyderiui pralaimėta 22:23 min., toks laikas turėtų leisti Benui išlikti TOP20-uke. Atnaujinta 13:30 val.: Vaidotas Žala – finiše, paskutinėje atkarpoje prarasta...