Connect with us

Hi, what are you looking for?

Dakaras

DAKARAS GYVAI: VAIDOTAS VĖL FLIRTUOJA SU TOP10!

Rokas Baciuška – finiše, šiandien 5-ta vieta. Stabiliai ir užtikrintai. Antanas Juknevičius taip pat finiše, virtualiai – TOP40-uke. Gintas Petrus panašu, jog susiduria su problemomis, GPS trackeris jo laiko nefiksuoja jau nuo antrojo WP.

Sunkiasvoriai – šiandien 10-ti, puikus rezultatas!

Vaidas – finiše, deja, šiandien įspūdingu tempu trasą praskriejo M. Ekstriomas bei M. Serradori – abu šie pilotai aplenkia lietuvį bendroje įskaitoje.

L. Alvarez jau važiuoja, yra praradęs daugiau nei 3 valandas, tad „Teltonika Racing“ ekipa bendroje įskaitoje turėtų nukristi per vieną poziciją į 12-ąją vietą! Šios dienos etapa Vaidotas Žala ir Paulo Fiuza – greičiausiųjų 23-jetuke.


Atnaujinta 12:30 val.: Vaidas išlieka stabilus, ekipažas užtikrintai juda link finišo WP6 laikas patenka į greičiausiųjų 25-uką. Gintas Petrus kovoja su Antanu Juknevičiumi ir šiuo metu yra jį aplenkęs. Rokas Baciuška – kėsinasi į TOP5.

Atnaujinta: 11:30 val.: Šiandien Vaidotas su Paulo važiuoja stabiliai, užtikrintai – greičiausiųjų 30-uke, atrodo, jog ekipažas neperspaudžia. Nėra informaciijos, tačiau žvelgiant pagal GPS rodmenis trasoje jau 4 valandas stovi, ketvirtoje vietoje bendroje įskaitoje prieš šį etapą buvęs Lucio Alvarezas.

Lucio pasitraukimas turėtų reikšti, jog Vaidas – kyla į dešimtuką. Deja, tačiau atrodo, jog M. Serradori šiandien yra pasiruošęs atsiimti savo turėtą vietą prieš lietuuvį, WP4 ekipaus skiria 12 minučių, tad turėta 6min. persvara – išbarstoma dvigubai.

WP2: Antaną Juknevičių ir GIntą Petrų skiria vos 01:21 min. O Rokas Baciuška išlieka stabilus ir konkurencinga, lietuvis vėl taikosi į TOP5.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Taip pat skaitykite:

Krepšinis

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vėl laukia įvairūs iššūkiai. 2022-aisiais lietuviai stos į kovas ne tik Europos krepšinio čempionate, tačiau taip pat užbaiginės atranką į...

Krepšinis

Kauno „Žalgiris“ – pajėgiausias Lietuvos krepšinio komanda, žaidžianti stipriausiame Europoje krepšinio turnyre. Aistruoliai Lietuvoje įprato matyti kauniečius konkurencingus, keliančius sau rimtus tikslus Eurolygoje, tad...

Kovų menai

DOVYDO RIMKAUS DEBIUTAS “ONE FC” Dovydas Rimkus „ONE FC“ organizacijoje atsidaro pergalingai. Lietuvis trijų raundų kovoje nugali kiną Zhang Chunyu. Pirmąjį raundą tikėtina, jog...

Dakaras

Vakar vykęs prologas suskirstė visus lenktynininkus į starto pozicijas, tačiau tikrasis Dakaras prasideda šiandien, kai dalyvių prieš akis laukia 333 km greičio ruože. Pirmieji...