Connect with us

Hi, what are you looking for?

Dakaras

DAKARAS 2023 M.: LIETUVIAI, TVARKARAŠTIS, TRANSLIACIJOS, ETAPAI

Dakaras 2023 m. lietuviai Žala

Dakaras 2023 metais žada būti intriguojantis kaip niekada anksčiau, bent jau iš Lietuvos ekipažų galimybių varžytis su geriausiais. Vaidotas Žala jau senokai pristatė, jog į šių metų varžybas ateina su aukščiausiais tikslais – nauja, brangi ir konkurencinga technika.

Benediktas Vanagas apie savo naująjį bolidą praneš artimiausiu metu, Rokas Baciuška grįžta tapti Dakaro čempionu. Patirtį sukaupęs Laisvydas Kancius taikysis į keturračių įskaitos aukščiausiąją poziciją.

Dakaro ralio 2023 m. startas

Gruodžio 31-ąją Saudo Arabijoje prasidėsiantis Dakaro ralis 2023 baigsis sausio 15-ąją. 14 etapų varžybos – alinantis reikalas, kuris reikalaus ne tik greičio, bet ir gebėjimo išlaikyti aštrų protą neperforsuojant reikalų.

Dakaras 2023 m. ralio taisyklių pakitimai
  • Kelio knygos nuo šiol tik skaitmeninės ir jos būtinos visiems dalyviams – įskaitant motociklus.
  • Etapą atidarantys motociklininkai gaus laiko bonusą.
  • „Veidrodiniai maršrutai“ – siekiant mažinti dalyvių skaičių maršruto trasoje, kai kurie etapai bus padalinti į „A ir B kelius“, juose bus skirtingi „way-pointų“ taškai, šie bus paskirti atsitiktine tvarka.
  • Etapo metu nebus pertraukų, T1 ir 2 klasės automobiliams nebus jokių neutralizacijų
  • Etapo starto tvarka – 1-asis sunkvežimis etapą atidarys 45-oje pozicijoje. 40 pirmųjų vairuotojų negalės keisti savo starto pozicijos ją pasirenkant.
  • „Dakar Classic“ važiuos atskiru maršrutu, sudarytu iš trylikos etapų, į kuriuos įeis ir du 2 maratoniniai etapi. Atsiranda nauja vidutinio greičio grupė, šiek tiek mažiau galingiems automobiliams.
  • Bus skatinami „sintetiniai bei bio degalai“. Tikimasi, kad Dakaro elito vairuotojai iki 2026 m. jau varžysis su mažai orą teršiančiais prototipais.

Lietuviai 2023 m. Dakaro ralyje

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Taip pat skaitykite:

Krepšinis

Kauno „Žalgirio“ ekipa prieš 2022/2023 metų sezoną nebeturėjo didelės erdvės klysti, tad „Žalgirio“ naujokai, atlyginimai, kontraktai žaidėjams turėjo būti sudėlioti – aukščiausiu lygiu, Komandos...

Krepšinis

2023-iaisiais metais krepšinio aistruolių laukia didelis įvykis – Pasaulio krepšinio čempionatas 2023 m. kuris rupgjūčio 25 – rugsėjo 10 d. vyks trijose valstybėse: Filipinuose,...

Kovų menai

DOVYDO RIMKAUS DEBIUTAS “ONE FC” Dovydas Rimkus „ONE FC“ organizacijoje atsidaro pergalingai. Lietuvis trijų raundų kovoje nugali kiną Zhang Chunyu. Pirmąjį raundą tikėtina, jog...

Dakaras

Vakar vykęs prologas suskirstė visus lenktynininkus į starto pozicijas, tačiau tikrasis Dakaras prasideda šiandien, kai dalyvių prieš akis laukia 333 km greičio ruože. Pirmieji...