Connect with us

Hi, what are you looking for?

Dakaras

DAKARAS 2023 M.: LIETUVIAI, TVARKARAŠTIS, TRANSLIACIJOS, ETAPAI

Dakaras 2023 m. lietuviai Žala

Dakaras 2023 metais žada būti intriguojantis kaip niekada anksčiau, bent jau iš Lietuvos ekipažų galimybių varžytis su geriausiais. Vaidotas Žala jau senokai pristatė, jog į šių metų varžybas ateina su aukščiausiais tikslais – nauja, brangi ir konkurencinga technika.

Benediktas Vanagas apie savo naująjį bolidą praneš artimiausiu metu, Rokas Baciuška grįžta tapti Dakaro čempionu. Patirtį sukaupęs Laisvydas Kancius taikysis į keturračių įskaitos aukščiausiąją poziciją.

Dakaro ralio 2023 m. startas

Gruodžio 31-ąją Saudo Arabijoje prasidėsiantis Dakaro ralis 2023 baigsis sausio 15-ąją. 14 etapų varžybos – alinantis reikalas, kuris reikalaus ne tik greičio, bet ir gebėjimo išlaikyti aštrų protą neperforsuojant reikalų.

Dakaras 2023 m. ralio taisyklių pakitimai
  • Kelio knygos nuo šiol tik skaitmeninės ir jos būtinos visiems dalyviams – įskaitant motociklus.
  • Etapą atidarantys motociklininkai gaus laiko bonusą.
  • „Veidrodiniai maršrutai“ – siekiant mažinti dalyvių skaičių maršruto trasoje, kai kurie etapai bus padalinti į „A ir B kelius“, juose bus skirtingi „way-pointų“ taškai, šie bus paskirti atsitiktine tvarka.
  • Etapo metu nebus pertraukų, T1 ir 2 klasės automobiliams nebus jokių neutralizacijų
  • Etapo starto tvarka – 1-asis sunkvežimis etapą atidarys 45-oje pozicijoje. 40 pirmųjų vairuotojų negalės keisti savo starto pozicijos ją pasirenkant.
  • „Dakar Classic“ važiuos atskiru maršrutu, sudarytu iš trylikos etapų, į kuriuos įeis ir du 2 maratoniniai etapi. Atsiranda nauja vidutinio greičio grupė, šiek tiek mažiau galingiems automobiliams.
  • Bus skatinami „sintetiniai bei bio degalai“. Tikimasi, kad Dakaro elito vairuotojai iki 2026 m. jau varžysis su mažai orą teršiančiais prototipais.

Lietuviai 2023 m. Dakaro ralyje

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Taip pat skaitykite:

Krepšinis

2023-iaisiais metais krepšinio aistruolių laukia didelis įvykis – Pasaulio krepšinio čempionatas 2023 m. kuris rupgjūčio 25 – rugsėjo 10 d. vyks trijose valstybėse: Filipinuose,...

Krepšinis

Informacija, kuri domina visus žaliai-baltų komandos gerbėjus tai: Žalgirio naujokai atlyginimai kontraktai. Visą šią informaciją rasite būtent šiame tekste, o jeigu domina daugiau krepšinio...

Dakaras

Benediktas – finiše. Lyderiui pralaimėta 22:23 min., toks laikas turėtų leisti Benui išlikti TOP20-uke. Atnaujinta 13:30 val.: Vaidotas Žala – finiše, paskutinėje atkarpoje prarasta...

Kovų menai

DOVYDO RIMKAUS DEBIUTAS “ONE FC” Dovydas Rimkus „ONE FC“ organizacijoje atsidaro pergalingai. Lietuvis trijų raundų kovoje nugali kiną Zhang Chunyu. Pirmąjį raundą tikėtina, jog...