Connect with us

Hi, what are you looking for?

Dakaras

DAKARAS 2022: ROKAS BACIUŠKA DIDINA TEMPĄ (GYVAI)

Rokas Baciuška po poilsio dienos atrodo nėra nusiteikęs ilgiau ilsėtis, šiandien trasoje lietuvis didina tempą ir taikosi ne į greičiausijų penketuką, o į etapo nugalėtojo vietą.

Įveikus 121 kilometrą Rokas 3-ias, tačiau nuo lyderio atsilieka vos 52 sekundes. Etape pirmauja – A. Jones, tas pats pilotas, su kuriuo Rokas turėjo rimtą dvikovą praėjusiame etape, kai beveik viso etapo metu fiziškai varžėsi trasoje, o galiausiai sugebėjo jį pagauti ir aplenkti.

Šiandien iki Joneso trasoje Roką skiria 1:52 min. atstumas, tikėtina, jog kova ir vėl gali užvirti ne tik skaičiukų prasme, bet ir fizinė, laikom sukryžiavę pirštus.

NUOLAT ATNAUJINAMA:


WP4: Rokas Baciuška ir A. Jones – kiek paklysta. Rokas praranda apie 5 minutes, Jonesas – 14.

WP5: Rokas vėl didina tempą ir iš šios dienos lyderio M. Gozcalo “atkanda” daugiau nei minutę. Skirtumas 259-ajame kilometre: 04:34. Bendros įskaitos lyderis: R. Luppi de Olivera šiandien antrajame WP praranda valandą laiko.


Kariakinui, važiavusiam SSV klasėje – Dakaras jau baigtas.

„Sunku apie tai kalbėti, bet Dakaras-2022 mums baigėsi“, – „ Instagram “ sakė navigatorius Antonas Vlasyukas . – Važiavome trasa, ten buvo organizatorių spąstai, daug ekipažų pasiklydo. Ir štai pavyzdys: vienas iš automobilių kaktomuša važiavo prieš kitus dalyvius, iššoko iš už kalno ir mes į jį atsitrenkėme.


WP4: Vaidotas išlaiko tempą, viskas tvarkoje. Tuo tarpu GPS trackeris rodo, jog trasoje jau 25 minutes vienoje vietoje stovi, bendroje įskaitoje 4-tą rezultatą turėjęs Ginielis De Villiersas. Vaidą ir Ginielį prieš šį etapą skyrė 1 val. 20 minučių.

Arūnas Gelažninkas finiše. Vienišių klasėje – 2-as rezultatas, nusileista Benji Melot, kurį bendroje įskaitoje Arūnas lenkia daugiau nei pusantros valandos.

WP3: Vaidotas Žala 121-ajame kilometre fiksuoja 23-ią laiką, ekipažas neutralizacijoje pasakojo, jog buvo pramušę vieną ratą ir kad šiandien važiuoti yra gerokai sunkiau, grįžta dakariniai karščiai.

WP2: Antanas Juknevičius 41-as. WP1: Gintas Petrus 46-as.

Motociklų klasėje Arūnas išlieka stabilus – bendroje įskaitojej arti 30-uko, o vienišių klasėje kiek daugiau nei minute nusileidžia tik B. Melot,

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Taip pat skaitykite:

Krepšinis

Kauno „Žalgirio“ ekipa prieš 2022/2023 metų sezoną nebeturėjo didelės erdvės klysti, tad „Žalgirio“ naujokai, atlyginimai, kontraktai žaidėjams turėjo būti sudėlioti – aukščiausiu lygiu, Komandos...

Krepšinis

2023-iaisiais metais krepšinio aistruolių laukia didelis įvykis – Pasaulio krepšinio čempionatas 2023 m. kuris rupgjūčio 25 – rugsėjo 10 d. vyks trijose valstybėse: Filipinuose,...

Kovų menai

DOVYDO RIMKAUS DEBIUTAS “ONE FC” Dovydas Rimkus „ONE FC“ organizacijoje atsidaro pergalingai. Lietuvis trijų raundų kovoje nugali kiną Zhang Chunyu. Pirmąjį raundą tikėtina, jog...

Dakaras

Vakar vykęs prologas suskirstė visus lenktynininkus į starto pozicijas, tačiau tikrasis Dakaras prasideda šiandien, kai dalyvių prieš akis laukia 333 km greičio ruože. Pirmieji...